top of page

VÝŽIVA A OSOBNÍ KOUČINK

Cvičení a strava jsou nerozlučná dvojka. Jeden bez druhého fungují jen velmi těžce. Je důležité poznat, co Vaše tělo potřebuje a najít rovnováhu správného udržitelného stravování. Každý z nás má jiný metabolismus a proto je tato oblast poradenství 100% individuální

Zabýváme se poradenstvím v oblasti redukce váhy a budování svalové hmoty. Čerpáme především z vlastní zkušeností. Veškeré výživové směry máme vyzkoušené přímo na vlastní kůži. Coachujeme sacharidové vlny, cyklování sacharidů nebo 8/16 půst.

cyklování.png

Výživový plán

Vyvážené stravování a správný tréninkový plán tě dostane do formy! Nejprve je nutné poznat tvé možnosti ať už fyzické nebo zdravotní. Čeká tě analýza těla, podle které zvolíme vhodný stravovací plán. Tvůj jídelníček budeme postupně upravovat podle toho, jak na něj bude tělo reagovat. Při splnění cílů tě postupně vrátíme do udržovací formy.


Jídelníček

Zakládáme si na zdravé formě stravování. Hlídáme tvůj bazální metabolismus a nikdy nepůjdeme pod tuto hranici. Dbáme na to, aby bylo v jídle přijímáno dostatek vitamínů a minerálů. Máme rádi rozmanitost v jídle a svobodnější ruku ve výběru surovin. Umíme pracovat i s alergiky, celiaky i cukrovkáři.

Osobní koučink

Někdy je fajn v tom nebýt sám. Hlavně ze začátku. Po dobu programu jsme společně stále v kontaktu. Pokud zrovna necvičíš ve fitku, jsme online na telefonu. Jsme ti poradci v tom co a kdy jíst. Připomínáme ti pitný režim i vitamíny.  Dodáme ti sílu a motivaci, když jí budeš potřebovat a nenecháme tě šlápnout vedle. Společně to dáme.

Zajímá tě jak vypadá celý proces osobního koučinku? Podívej se na reálný příběh...

Výživové směry

Veškeré metody, které umíme koučovat máme vyzkoušené na vlastním těle. V každé sekci najdeš v čem dieta spočívá, čeho můžeš dosáhnout i jak může vypadat tvůj den, nejenom na talíři.

Cyklování sacharidů

Dávkujeme tělu sacharidy postupně. Skládá se z vysokého dne, kdy je příjem sacharidů v normálu a z nízkého dne, kdy jsou sacharidy zredukovány na minimum.

Více...

Přerušovaný půst

Skládá se ze dvou fází. Obvykle jde o časové okno 8 hodin, kdy je prostor pro jídlo. Zbylých 16 hodin je vyhrazeno pro půst.

Sacharidové vlny

Postupné navyšování přijmu sacharidů. Při dosažení maxima se sacharidy nárazově snižují opět na minimum.

Zdravý životní styl

Postupná změna zavedeného jídelníčku do zdravé a dlouhodobě udržitelné formy.

fitko logo.png
bottom of page